Provádíme vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu
již od roku 1990.
Našimi klienty jsou:
- firmy,
- cestovní kanceláře,
- školy,
- sportovní kolektivy a další subjekty včetně fyzických osob.


Samozřejmostí jsou zkušení a přívětiví řidiči vybavení mobilními telefony
samozřejmě s možností telefonovat i v zahraničí.

Zvýšení sazby za čekáníOd 1.1.2017 jsme se jako firma rozhodli jít proti proudu a více přiblížit účtovanou částku za hodinu čekání  mzdě řidiče. Vážíme si práce našich zaměstnanců a rádi bychom ji i náležitým způsobem ohodnotili. To se za současné čekací sazba 160,-Kč/hod opravdu nedá, neboť náklady na řidiče jsou více jak 195,-Kč/hod a to počítáme-li pouze mzdu řidiče a zákonné příplatky a odvody státu.

 Jejich práce je zodpovědná, podobně jako práce pilota dopravního pilota, který každodenně bere na sebe zodpovědnost za desítky cizích životů. Jejich současné platové ohodnocení tomu zatím neodpovídá. Naším cílem je vám, našim zákazníkům, poskytovat kvalitní služby, které jsou samozřejmě spojené především s tím, že za volantem sedí člověk, kterého jeho práce baví, umí komunikovat, je vstříčný i netradičním požadavkům zákazníků, má patřičné znalosti a za sebou praxi tomu odpovídající.

 Snažíme, aby fluktuace v našich řadách byla co možná nejmenší, což se nám podařilo. Nejsme ztotožněni s politikou zaměstnanosti takového druhu, že pokud se dlouhodobě nezaměstnaný nehodí na nic jiného, projde rekvalifikací na řidiče a zasedne do autobusu. Vždy prověřuje dosavadní praxi a reference.

Z tohoto důvodu tedy dojde k navýšení účtované částky za hodinu čekání řidiče. Při rozpočítání na počet osob v autobuse se projeví jednou korunou za hodinu navíc.

 

Děkujeme za pochopení


Husák - autobusová doprava s.r.o. Jihlava